Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Dbajmy o zdrowie, wszyscy chcemy powrotu do normalności”. Kampania przed rybnicka komendą [FOTO]

Facebook Twitter

Mundurowi, ratownicy medyczni, seniorzy i dzieci - przedstawiciele tych grup zaapelowali w Rybniku o przestrzeganie obostrzeń. "Dbajmy o zdrowie, wszyscy chcemy powrotu do normalności" - pod takim hasłem rozpoczęła się kampania profilaktyczna pod rybnicką komendą.

fot. slaska.policja.gov.pl

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców związane z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, służby zwróciły się z apelem do mieszkańców o przestrzeganie zaleceń, a przede wszystkim o pozostanie w domach i niegromadzenie się w miejscach publicznych.

Każdy z uczestników przedsięwzięcia wystąpił przed Komendą Miejską Policji w Rybniku, trzymając w rękach kartkę z hasłem dotyczącym zagrożeń związanych z COVID-19. Jednym z haseł poruszonych podczas kampanii jest – „mowie nienawiści mówię NIE”. Służby na co dzień stykają się z mową nienawiści, która jest równie groźna.

Służby apelując o przestrzeganie ograniczeń proszą mieszkańców, by pozostali w domach. Stan epidemii to czas trudny dla nas wszystkich, jednakże wspólne działania i dostosowanie się do panujących obostrzeń pozwolą ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Zobacz zdjęcia:

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj