Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 Dilerzy narkotyków w rękach policjantów z Żor i Raciborza

Facebook Twitter

Dilerzy narkotyków zatrzymani, a towar którym handlowali - przejęty przez mundurowych. To najnowsze sukcesy mundurowych z Żor i Raciborza.

Dilerzy narkotykowi - zatrzymani w Żorach i Raciborzu

Dilerzy narkotyków w rękach policjantów z Żor i Raciborza.

Dilerzy narkotykowi - zatrzymani w Żorach i Raciborzu

KMP w Żorach

Dilerzy narkotykowi zostali zatrzymani, a towar, którym chcieli handlować udało się zabezpieczyć i przejąć. To efekty pracy mundurowych z Żor i Raciborza. I tak żorscy mundurowi zatrzymali 31-no latka, który w swoim mieszkaniu na osiedlu Sikorskiego miał domową plantację konopi indyjskich. Policjanci znaleźli tam sześć krzaków tej zakazanej do hodowli rośliny oraz ponad pół kilograma suszu marihuany ze ściętych już roślin. Zabezpieczyli także urządzenia wspomagające wzrost roślin, a także młynek oraz wagę jubilerską. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano na ponad 25 tysięcy złotych. Mężczyźnie grozi do 10-ciu lat więzienia.

Dilerzy narkotykowi - zatrzymani w Żorach i Raciborzu

Z kolei w ręce kryminalnych z raciborskiej komendy wpadł natomiast 23-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Do jego zatrzymania doszło na terenie województwa opolskiego. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę z której można by przygotować blisko 70 porcji dilerskich narkotyków. Usłyszał już zarzuty, grozi mu do 3  lat więzienia.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj