Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dowiedz się więcej o historii Afryki. Cultural Evening w żorskiej bibliotece

Facebook Twitter

W piątek (26.11.) o godzinie 18.00 będzie możliwość wzięcia udziału w inicjatywie podróżniczej. Przed nami Cultural Evening o historii Afryki, który poprowadzi Isobel Dyson – wolontariuszka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach w ramach wolontariatu europejskiego.

Isobel urodziła się i dorastała w Republice Południowej Afryki, a po ukończeniu szkoły średniej wyjechała na studia do Holandii. Tego wieczoru opowie o swoich doświadczeniach z życia w RPA, postara się przybliżyć złożoną historię tego kraju i to, jak dziś radzi on sobie z następstwami kolonizacji i apartheidu. Znajdzie się też czas na rozmowę o kulturze i kulinariach tego regionu.

Udział bezpłatny – z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji – Recepcji.

Projekt „kreatywne wyzwania kulturalne” realizowany jest w ramach programu Europejski Korpus Solidarności, Wolontariat Europejski, i dofinansowany został ze środków Komisji Europejskiej.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj