Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie przegrywa w Kaliszu

Facebook Twitter

Bez punktów wrócili z Kalisza piłkarze drugoligowego GKS-u Jastrzębie. Jastrzębianie mierzyli się z jednym z faworytów do awansu miejscowym KKS Kalisz i potwierdziły to boiskowe wydarzenia oraz wynik.

gks jastrzębie
fot. www.gksjastrzebie.com

 GKS przegrał 0:2

Po bezbramkowej pierwszej części spotkania w drugiej gospodarze zdobyli dwie bramki, zgarnęli komplet punktów i objęli prowadzenie w tabeli. Na pomeczowej konferencji trener zespołu z Jastrzębia, Grzegorz Kurdziel stwierdził:

Grzegorz Kurdziel: Nieprzypadkowo KKS Kalisz jest po dzisiejszym meczu liderem. Na pewno jest to najlepsza piłkarsko drużyna, którą do tej pory mierzyliśmy się. W pierwszej połowie KKS Kalisz kontrolował mecz z piłką, natomiast my dobrze kontrolowaliśmy go bez piłki. W drugiej połowie paradoksalnie częściej byliśmy na połowie przeciwnika i my próbowaliśmy kontrolować mecz z piłką, natomiast słaba kontrola bez piłki zadecydowała o tym, że straciliśmy dwie bramki. Przegraliśmy z lepszym zespołem. Dla nas najważniejsze są mecze pozostałe i tyle.

Po porażce w Kaliszu GKS zajmuje 12 miejsce w tabeli II ligi. W najbliższą sobotę (25.03.) do Jastrzębia przyjeżdża, 10-ta drużyna tego sezonu, Radunia Stężyca.

18 marca, Kalisz, godz. 15:00
KKS Kalisz – GKS Jastrzębie 2:0 (0:0)
1:0 – Piotr Giel 49’
2:0 – Kasjan Lipkowski 67’

KKS Kalisz: Maciej Krakowiak – Nikodem Zawistowski (79. Jakub Głaz), Wiktor Smoliński, Mateusz Gawlik, Filip Kendzia, Kasjan Lipkowski, Kamil Koczy (63. Bartłomiej Putno), Michał Borecki (86. Wiktor Staszak), Mateusz Wysokiński (79. Bartosz Gęsior), Néstor Gordillo (86. Jakub Wilczyński), Piotr Giel.

GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak – Bartosz Boruń, Sebastian Golak, Yevgeniy Zakharchenko, Dawid Witkowski (74. Farid Ali), Dariusz Kamiński, Joao Guilherme (74. Nataniel Wybraniec), Daniel Szymczak (70. Szymon Gołuch), Ricardo Vaz, Krystian Mucha, Daniel Stanclik.

Sędzia: Albert Różycki
Żółta kartka: Koczy (KKS)

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024