Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pechowy remis GKS Jastrzębie w Puławach

Facebook Twitter

GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe w Puławach. Po ostatnim gwizdku sędziego szkoleniowiec jastrzębian miał sporo zastrzeżeń do pracy sędziego zawodów.

gks jastrzebie
fot. gksjastrzebie.pl

Wyjazdowy remis piłkarzy GKS Jastrzębie. W miniony piątek (03.11) jastrzębianie zmierzyli się w Puławach z tamtejszą Wisłą. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i podziałem punktów. W pierwszej części spotkania GKS prowadził 2:0 po golach Sebastiana Rogali i Michała Bednarskiego. Ten drugi strzelił nawet trzeciego gola ale nie został on uznany przez sędziego, o co ogromne pretensje miał trener GKS-u, Piotr Dziewicki. W dalszej części meczu inicjatywę przejęli gospodarze, którzy zdobyli dwa gole. Na pomeczowej konferencji trener jastrzębian dziękował swoim piłkarzom i nie krył złości na arbitrów:

Piotr Dziewicki: Trzeba podsumować to w dwóch aspektach: jednym – sportowym, drugim- w tym co robią znowu, kolejny raz sędziowie. To jest kryminał. Mamy mecz na 3:0, po stałym fragmencie gry i praktycznie byłoby po meczu. Tyle podsumowanie jeśli chodzi o mecz. Ja zawodnikom dziękuję za  zostawienie mnóstwa zdrowia na boisku – po tych chorobach, infekcjach – dzisiaj znowu zostawili kawał serducha. Było widać, że w drugiej połowie trochę tej mocy brakowało. Pozwoliliśmy, po stałych fragmentach, dać sobie strzelić bramki. Dla nas to są na pewno stracone dwa punkty, a nie uzyskany jeden punkt…

Po meczu w Puławach GKS zajmuje z 18 punktami zajmuje 14 miejsce w tabeli drugiej ligi. W niedzielę (12.11) jastrzębianie zagrają u siebie z rezerwami ŁKS-u Łódź.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 2:2 (1:2)

0:1 – Sebastian Rogala 20’
0:2 – Michał Bednarski 36’
1:2 – Robert Janicki 41’
2:2 – Karol Noiszewski 64’

Wisła Puławy: Paweł Łakota – Jan Flak, Karol Noiszewski, Radosław Seweryś, Danian Pawłas, Janusz Nojszewski (83. Kacper Szymanek), Kamil Kumoch (83. Kamil Kargulewicz), Przemysław Skałecki, Robert Janicki, Mateusz Klichowicz, Dawid Retlewski.

GKS Jastrzębie: Jakub Trojanowski – Bartosz Boruń, Sebastian Rogala, Yevgeniy Zakharchenko, Karol Fietz, Szymon Matuszek, Kamil Jadach (53. Koki Togitani), Szymon Maszkowski, Joao Guilherme, Szymon Gołuch (65. Konrad Kargul-Grobla, 86. Farid Ali), Michał Bednarski (65. Kacper Zych).

Żółte kartki: Janicki, Retlewski (Wisła) oraz Togitani, Guilherme (GKS).

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024