Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Interesuje cię rodzicielstwo zastępcze? W Żorach powstał punkt informacyjny

Facebook Twitter

Rodzicielstwo zastępcze - punkt dla zainteresowanych tym tematem uruchomiono w Żorach. Tu można też uzyskać niezbędne wsparcie.

Rodzicielstwo zastępcze
fot. pixabay.com

Chcesz zostać rodzicem zastępczym? Tam otrzymasz wszystkie informacje

Punkt konsultacyjny dla zainteresowanych rodzicielstwem zastępczym. W Żorach jest miejsce gdzie przyjść i zasięgnąć informacji oraz uzyskać wsparcie. Stowarzyszenie Q-bit realizuje w Żorach projekt „Rodzinne Żory”, którego celem jest wsparcie rodzicielstwa zastępczego. W ramach projektu członkowie stowarzyszenia będą się dzielić informacjami, inspirującymi historiami i cennymi artykułami na temat rodzicielstwa zastępczego. Będzie można również liczyć na pomoc w punktach konsultacyjnych. Jeden powstał przy ul. Wodzisławskiej 300 oraz Dworcowej 8. Można się również kontaktować telefonicznie lub osobiście, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Stowarzyszenie Q-Bit stworzyło stronę internetową na której znajduje się wiele ważnych informacji odnośnie rodzicielstwa zastępczego. Można znaleźć tam odpowiedź na wiele ciekawych pytań, m.in: Co to jest rodzicielstwo zastępcze? Kto może zostać rodzicem zastępczym? Jakie są korzyści bycia rodzicem zastępczym? Czy jak długo trwa proces zostania rodzicem zastępczym.

W ramach projektu powstały również Punkty Konsultacyjne przy ul. Wodzisławskiej 300 oraz Dworcowej 8. Można się również kontaktować telefonicznie pod numerem: 789 576 463. Kontakt telefoniczny jak i wizyta stacjonarna są możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Realizacja zadania publicznego „Rodzinne Żory – kompleksowy program wsparcia i wzmacniania pieczy zastępczej” jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu gminy Żory.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj