Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel pokonuje ZAKSĘ 3:1 i zapewnia sobie pierwsze miejsce przed play-offami

Facebook Twitter

W meczu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle to pierwsza drużyna okazała się lepsza, wygrywając 3:1 (25:21, 20:25, 25:13, 25:19). Jastrzębianie udowodnili swoją dominację na boisku, co przekłada się na zajęcie pierwszej pozycji przed nadchodzącymi play-offami.

Jastrzębski Węgiel
Fot. facebook.com/KlubJW

Jastrzębski Węgiel pokonuje ZAKSĘ 3:1

Warto zaznaczyć, że Grupa Azoty ZAKSA, mimo sukcesów w poprzednim sezonie (m.in. wicemistrzostwo Polski i zwycięstwo w Lidze Mistrzów), tym razem nie zdołała zapewnić sobie miejsca w czołowej ósemce ligi. Mimo ambitnej gry, zawodnicy z Kędzierzyna-Koźla muszą zadowolić się inną pozycją w tabeli.

Składy obu zespołów w meczu prezentowały się następująco: Jastrzębski Węgiel wystąpił w składzie z takimi zawodnikami jak Tomasz Fornal, Jurij Gladyr, Norbert Huber, Jean Patry, Rafał Szymura, Benjamin Toniutti oraz libero Jakub Popiwczak. Natomiast Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na boisku mieli m.in. Bartosza Bednorza, Marcina Janusza, Łukasza Kaczmarka, czy Davida Smitha.

Mecz okazał się pełen emocji i wspaniałej siatkarskiej rywalizacji, z której zwycięsko wyszła drużyna Jastrzębskiego Węgla. Teraz fani siatkówki z niecierpliwością czekają na kolejne starcia, które zapowiadają się równie emocjonująco, jak to pomiędzy Jastrzębskim Węglem i ZAKSĄ.


/PAP

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024