Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel utrzymuje pozycję lidera. Drużyna wygrała 3:2 ze Ślepskiem Malow Suwałki

Facebook Twitter

W emocjonującym spotkaniu 27. kolejki PlusLigi, Jastrzębski Węgiel pokonał Ślepsk Malow Suwałki 3:2, umacniając swoją pozycję lidera tabeli.

Jastrzębski Węgiel
fot.jastrzebskiwegiel.pl

Jastrzębski Węgiel wygrywa ze Ślepskiem Malow Suwałki

Początek meczu to seria skutecznych ataków i bloków z obu stron, z lekką przewagą Jastrzębskiego Węgla, który dzięki dynamicznej grze zakończył pierwszą partię wynikiem 25:18. Ślepsk Malow Suwałki nie zamierzał jednak oddawać pola bez walki i odpowiedział zwycięstwem w drugim secie 25:20, wykorzystując momenty słabości przeciwnika.

Trzecia partia również należała do zespołu z Suwałk, który utrzymywał niewielką przewagę, kończąc ją wynikiem 25:23. Jastrzębski Węgiel, nie chcąc pozwolić na dalsze dominowanie rywali, wrócił do gry z nową energią w czwartej odsłonie, wygrywając ją 25:17 i doprowadzając do decydującego tie-breaka.

W decydującej partii Jastrzębski Węgiel od początku narzucił swoje tempo, szybko budując przewagę, której nie oddał do samego końca, zwyciężając 15:8.

Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel 2:3 (18:25, 25:20, 25:23, 17:25, 8:15)

MVP: Rafał Szymura.

Ślepsk Malow Suwałki: Filipiak, Sanchez, Macyra, Stajer, Halaba, Stern, Czunkiewicz (libero) oraz Buculjević, Firszt

Jastrzębski Węgiel: Patry, Toniutti, M’Baye, Huber, Fornal, Szymura, Popiwczak (libero) oraz Macionczyk, Sclater, Jóźwik, Gladyr

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024