Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Już ponad tysiąc osób ma na swoich półkach rybnickie eko kubki!

Facebook Twitter

Nowy miejski gadżet, który ma też wiele wspólnego z ochroną środowiska. Eko kubki, także z logo Radia 90, mogą za kilkuzłotową kaucją nabyć kibice żużla, są też rozprowadzane na terenie kąpieliska Ruda.

W najbliższą sobotę (23.06.) trafią do pakietów startowych uczestników Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego. Mówi Arkadiusz Skowron z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybniku:

Mam nadzieję, że spodobają się naszym uczestnikom i będą używane także po biegu! Właśnie wtedy zapraszamy na odpoczynek, przed wręczeniem nagród. Mam nadzieję, że wszyscy będą mogli z tych kubków skorzystać i bardzo mało będzie tych jednorazowych. Co roku wywozimy bardzo dużo odpadów po imprezach miejskich. Mam nadzieję, że w tym roku będzie nieco mniej. Liczymy na naszych kibiców, że przekonają się. Jeżeli nie chcę tego kupować, to kaucję można odebrać zawsze po meczu. Na pewno z kubkami będzie możliwość wejścia przez bramę, a jak ktoś wchodzi z butelką z nakrętką to wiem, że nakrętki są ściągane.

Eko kubki są kolorowe, nowoczesne, mają specjalny klips, dzięki któremu można przyczepić je do paska i wszędzie ze sobą zabrać.

Zobaczcie:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj