Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie: Chcesz z nami współpracować?

Facebook Twitter

"Chcemy przekonać kobiety do współpracy"- mówi Roma Rojowska, prezeska Klubu Kobiet Kreatywnych w Cieszynie i zaprasza na spotkanie w Zamku Cieszyn.

W piątek (7.02.) o 18.00 będą rozmawiać między innymi o KIWI, sieci, która ma być reaktywowana w Cieszynie:

Kobiecy Inkubator Wiedzy i Inicjatyw. Realizujemy teraz  wspaniały projekt z młodymi kobietami, które są mamami, ja widzę, że to są dziewczyny, które by poleciały do nieba, mają tak nieprawdopodobne umiejętności i kompetencje, ale przy jednej nodze jedno dziecko, przy drugiej drugie i jak tu lecieć?

Trzeba się wspierać i temu służy projekt, który realizowany jest z udziałem mam małych dzieci:

Nasz projekt „Working with little children is possible” realizowany w 4 krajach z mamami, które mają małe dzieci dowodzi tego, ze niekoniecznie trzeba mieć pomysł na przyszłość, najważniejsze wspierać się wzajemnie. Robimy swoje wizytówki, dowiadujemy się od siebie kim jesteśmy, to jest bardzo ważne, żeby potem jedna drugiej pomogła zawodowo czy finansowo: dam ci pracę, zrób to razem ze mną.

– mówi Roma Rojowska i zaprasza do współpracy także kobiety chętne do tworzenia magazynu dla kobiet „Cieszyńskie na obcasach”.

Spotkanie w Oranżerii Zamku Cieszyn w piątek o 18.00, kontakt: klubkobietkreatywnych@gmail.com. Oprócz sieci KIWI, będzie też temat tworzenia magazynu dla kobiet, KKK zaparsza do współpracy osoby, które chcą pisać o sprawach kobiet.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2020