StartSport Wiadomości

Kto wygra Międzynarodowy Turniej Siatkówki Juniorów w Jastrzębiu?

Wczoraj (3.10.) w pierwszych dwóch spotkaniach, Norwegowie pokonali 3:1 zespół z Czech, a gospodarze wygrali z drużyną ze Słowacji 3:0 odnosząc drugie zwycięstwo w turnieju i będąc na dobrej drodze do finału. Mówi trener zespołu z Jastrzębia, ojciec kapitana naszej reprezentacji Michała Kubiaka, Jarosław Kubiak:

Jak to mówi Michał, to zwycięstwo nam jeszcze nic nie daje. Jeszcze nie jesteśmy w finale, ten mały kroczek trzeba zrobić, w tym pierwszym spotkaniu rannym Norwegowie zrobili niespodziankę, stawiałem na kolegów z Ostrawy – wydawało mi się, że są faworytami. Okazuje się, że ambicja i serce jest u Norwegów bardzo duże i to sprawia, że wygrywają.

W wieczornym spotkaniu jastrzębianie pokonali wspomnianych Norwegów 3:2 i awansowali do finału, w którym zmierzą się z zespołem z Trencina. To spotkanie dziś (04.10.) w hali widowiskowo sportowej w Jastrzębiu o godz. 14.00. 3 godziny później, o godz. 17.00 rozpocznie się oficjalna prezentacja pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla przed nowym sezonem.

Zostaw komentarz