Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mikołajki w „Tęczowej Przystani” [FOTO]

Facebook Twitter

Nieco przed terminem, ale tylko dlatego, że dzieci na świecie jest wiele, św. Mikołaj zawitał do Stowarzyszenia Tęczowa Przystań z Cieszyna. W sobotę 4 grudnia zorganizowano tutaj Mikołajki dla swoich podopiecznych. To dzieci przebywające w pieczy zastępczej i adopcji.

Od 2018 roku Stowarzyszenie prowadzi akcję „Spełnij z Mikołajem dziecięce marzenia”, której celem jest zapewnienie prezentów dla wszystkich dzieci, które napiszą list do świętego Mikołaja. Akcja prowadzona jest na portalu społecznościowym facebook i na stronie Stowarzyszenia „Tęczowa Przystań”.

W tym roku 130 wychowanków otrzymało wymarzone, wspaniałe i spersonalizowane prezenty – są to dzieci z Domu Dziecka w Międzyświeciu, Wiśle, Cieszynie, Dzięgielowie, Rodzinnego Domu Czasowego Pobytu „Sindabad” w Ustroniu, pogotowi rodzinnych, rodzin zastępczych i adopcyjnych.

Nic nie zastąpi uśmiechu i emocji dzieci, jakie przeżyły 4 grudnia. Podczas spotkania z Mikołajem nie zabrakło zabaw, zagadek i rebusów, a także przepięknych wierszy, które dzieci układały dla św. Mikołaja. Dzieci były bardzo szczęśliwe, a to wszystko mogło się odbyć dzięki wspaniałym darczyńcom, którzy zarezerwowali listy i przygotowali prezenty. Podziękowania należą się wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej AKCJI !!! DZIĘKUJEMY :-) !!!

– piszą do naszej redakcji organizatorzy wydarzenia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj