Mistrz wreszcie pokazał moc. JKH GKS gromi Podhale 10:0!

Mistrz wreszcie pokazał moc. Po trzech kolejnych porażkach hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie wygrali, i to w jakim stylu! Jastrzębianie którym w poprzednich meczach brakował skuteczności, tym razem rozgromili na wyjeździe Podhale Nowy Targ 10:0.

Wczorajszy (26.09.) mecz zaczęli od gola w trzeciej minucie Radosława Nalewajki, którego zdobyli co ciekawe grając w osłabieniu. W tej samej tercji podwyższył Frenks Razgals. Worek z bramkami rozwiązał się w kolejnych tercjach, w których JKH GKS strzelał po cztery gole, nie tracąc żadnego. Łącznie w meczu mistrzowie Polski aż czterokrotnie wykorzystali grę w przewadze i ostatecznie odnieśli jedno z najbardziej okazałych wyjazdowych zwycięstw w historii klubu. We wtorek na Jastorze jastrzębianie podejmą Comarch Cracovię.

Tauron Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 0:10 (0:2, 0:4, 0:4)

0:1 R. Nalewajka 02:14, 4/5
0:2 Razgals (Bahaleisha, Kalns) 16:11, 5/4
0:3 Kalns (Kasperlik, Rac) 21:08
0:4 Urbanowicz (Razgals, Bahaleisha) 30:04
0:5 Jarosz (R. Nalewajka) 31:25
0:6 Bashirov (R. Nalewajka, Górny) 35:05
0:7 Jarosz (Bashirov, Bryk) 46:10