Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Mohamed Al Hachdadi nowym atakującym Jastrzębskiego Węgla [WIDEO]

Facebook Twitter

Jastrzębski Węgiel ma nowego atakującego. To Marokańczyk, Mohamed Al Hachdadi. 29- letni siatkarz jest pierwszym afrykańskim zawodnikiem, który zagra w PlusLidze.

www.jastrzebskiwegiel.pl

Do Jastrzębia przychodzi z ligi brazylijskiej, ale na swoim koncie ma już występy w drużynach z Kataru, Finlandii, Turcji, Francji, Korei czy Włoch. Teraz dołącza do zespołu „pomarańczowych”, gdzie zastąpi w ataku Dawid Konarskiego:

Najważniejszym powodem, dla którego zdecydowałem się na grę w Jastrzębskim Węglu było to, że po prostu chciałem trafić do takiego wspaniałego i wielkiego klubu oraz móc rywalizować z największymi klubami na świecie. Jest mi niezmiernie miło, że będę pierwszym afrykańskim siatkarzem w PlusLidze. Mam naprawdę ogromne oczekiwania związane z nadchodzącym sezonem. Mistrzostwo Polski to dla mnie za mało! Zróbmy razem coś więcej! Będę bardzo wdzięczny, jeśli będę mógł występować w wypełnionej po brzegi kibicami jastrzębskiej hali.

Dodajmy, że Marokańczyk podpisał z Jastrzębskim Węglem roczny kontrakt z możliwością przedłużenia umowy o kolejny sezon. Jest drugim nowym graczem w zespole. Wcześniej kontrakt z klubem podpisał przyjmujący Rafał Szymura.

Mohamed Al Hachdadi
Ur. 02.02.1991r., Al-Muhammadijja
Wzrost: 200 cm
Waga: 97 kg
Zasięg w ataku: 370 cm
Zasięg w bloku: 345 cm

Kluby: Sporting Club Chabab de Mohammedia (Maroko), Al-Ahli S.C. (Katar), Al-Rayyan Sports Club (Katar), Hurrikaani Loimaa (Finlandia), Halkbank Ankara (Turcja), Ansan OK Savings Bank (Korea), Stade Poitevin Poitiers (Francja), Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Włochy), EMS Taubate Funvic (Brazylia)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2020