Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mydło, pasta i ciasta dla szpitala w Jastrzębiu-Zdroju. Trwa zbiórka!

Facebook Twitter

Chcą pomóc pacjentom i kadrze medycznej. Młodzież i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 2 w Jastrzębiu- Zdroju prowadzą zbiórkę środków higieny osobistej dla jastrzębskiego szpitala.

Sam pomysł wyszedł od jednej z uczennic. Mamy trudny czas, rodziny nie mogą odwiedzać krewnych, nie zawsze do chorych trafiają paczki z potrzebnymi przedmiotami.

– przyznaje Ewa Mentel, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego i jak dodaje:

Bardzo często te osoby zostają bez tych najbardziej potrzebnych środków, stąd takie a nie inne zbieramy dary, w postaci głównie środków higieny osobistej, może to być pasta do zębów, szczoteczki, szampony, mydła, jednorazowe sztućce, talerzyki. W piątek (20.11) do godziny 18.00 można te dary składać u nas na portierni, natomiast w poniedziałek (23.11.) chcemy przekazać do szpitala zebrane dary.

Do akcji dołączyli uczniowie klasy gastronomicznej, w poniedziałek (23.11.) zamierzają upiec ciasta i nimi obdarować chorych i personel w szpitalu.

Uczniowie klas gastronomicznych bardzo chętnie włączyli się w ten sposób w akcje, ponieważ kształcą się w tym kierunku, więc myślę, że będą mogli w ten sposób tutaj pacjentów i medyków uraczyć słodkościami.

Dary można składać codziennie od 7:00 do 18:00 do pojemnika przy portierni w holu głównym szkoły, zbiórka potrwa do piątku 20 listopada.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 12 maja 2021