Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na widok policjantów chciał połknąć woreczek z amfetaminą

Facebook Twitter

Jastrzębscy stróże prawa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie substancji odurzających. Na widok interweniujących policjantów 33-latek próbował połknąć zapakowany towar. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Mundurowi interweniowali wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań na ulicy Wiejskiej. Powodem zgłoszenia było nieporozumienie, do jakiego doszło podczas libacji alkoholowej pomiędzy dwoma mężczyznami.

W trakcie przeprowadzania czynności, sprawca interwencji na widok policjantów wyciągnął z kieszeni mały przedmiot, wsadził go do ust z zamiarem połknięcia, po czym próbował opuścić mieszkanie.

Policjanci szybko jednak odwiedli 30-latka od jego zamiarów, w konsekwencji czego mężczyzna dobrowolnie oddał stróżom prawa woreczek z amfetaminą. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

O jego dalszym losie zdecyduje sąd.  W przypadku stwierdzenia, że dopuścił się on przestępstwa mniejszej wagi, grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności, albo rocznego więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj