Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Piąty mecz i piąta porażka. Czarna seria piłkarzy GKS-u Jastrzębie

Facebook Twitter

Tym razem jastrzębianie przegrali spotkanie z Widzewem Łódź 0:1. Łodzianie zwycięska bramkę zdobyli w 37. minucie po strzale Mateusza Możdżenia. Zespół Widzewa przeważał w cały spotkaniu, GKS zagrał źle i praktycznie nie zagroził bramce przeciwnika.

www.gksjastrzebie.com

Po meczu trener jastrzębian Paweł Ściebura stwierdził:

Przegraliśmy mecz, nasza seria jest tragiczna, a dodając do tego spotkania z zeszłego sezonu, to wręcz katastrofalna. Jeśli szybko nie zaczniemy wyciągać wniosków z tych porażek, to trudno nam będzie wyjść z tej sytuacji. Widzew z meczu na mecz robi progres. W spotkaniach z Radomiakiem i Chrobrym grał inaczej, a teraz widać w nim zmianę podejścia i organizacji gry. My z kolei nie ustrzegliśmy się błędów własnych, co w konsekwencji przyniosło naszą porażkę. Widzew od czasu, gdy mierzyłem się z nim ostatnio, bardzo się zmienił, doszło wielu nowych zawodników. Jeśli łodzianie chcą grać w ekstraklasie, muszą robić progres jakościowy i szukać piłkarzy podnoszących poziom tego zespołu.

Jastrzębianie wciąż bez punktów zamykają tabele pierwszej ligi. W środę (30.09.) zagrają na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź 0:1 (0:1)

0:1 – Mateusz Możdżeń 37’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik – Mateusz Bondarenko, Szymon Zalewski, Patryk Skórecki (84. Wojciech Łaski), Farid Ali (54. Jakub Apolinarski), Dominik Kulawiak, Daniel Feruga (k), Marek Mróz (54. Kamil Jadach), Michał Rutkowski, Łukasz Zejdler (90. Filip Karmański), Daniel Rumin.

Widzew Łódź: Miłosz Mleczko – Filip Becht, Marcin Robak (77. Karol Czubak), Krystian Nowak, Patryk Mucha, Dominik Kun (82. Michael Ameyaw), Łukasz Kosakiewicz, Daniel Tanżyna, Mateusz Możdżeń (82. Bartłomiej Poczobut), Merveille Fundambu (77. Daniel Mąka), Mateusz Michalski (90. Sebastian Rudol).

Sędzia: Sebastian Rasmus
Żółte kartki: Skórecki, Apolinarski, Kulawiak (GKS).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj