Pływanie w płetwach – sukcesy pływaków z Nautilusa Jastrzębie

Nie na basenie a w jeziorze tym razem pływali młodzi pływacy Klubu Sportowego Nautilus Jastrzębie. Zawodnikom poszło doskonale.

Pływanie w płetwach

Na jeziorze we Wdzydzach Kiszewskich odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym w Płetwach na wodach otwartych. Klub Sportowy Nautilus-Jastrzębie wystawił drużynę siedmioosobową, z której jest bardzo dumny i zadowolony. Podopieczni trenera Krzysztofa Radomskiego wykonali plan w 100%. Każdy z zawodników stanął na podium, a niektórzy nawet dwukrotnie. Złoto i tytuł Mistrza Polski wywalczyła Natalia Cabała SF w kat.D. Wicemistrzami zaś zostali: Magdalena Gorys BF w kat.A, Anna Majzel BF w kat.C, Konrad Bieryt BF w kat.B, Andrzej Bukowski BF w kat.C oraz Kacper Potrząsaj BF w kat.D. Brązowy medal zdobyła Hanna Gębczyńska BF w kat.D.

Oprócz zwycięstw indywidualnych złota została nasza sztafeta open w składzie: Magdalena Gorys, Anna Majzel, Andrzej Bukowski i Konrad Bieryt. Wszystkim zwycięzcom oraz trenerowi serdecznie gratulujemy!