Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Po służbie odzyskali skradziony pojazd

Facebook Twitter

Trzech policjantów namierzyło złodzieja i odzyskało skradziony na terenie powiatu pszczyńskiego motocykl. Mundurowi z Żor i gliwickiej autostradówki zdobyli informacje, które zaprowadziły ich do Czarkowa, gdzie w kompleksie leśnym ukryty był jednoślad.

Dzielnicowy z Żor, jego kolega z zespołu patrolowo-interwencyjnego oraz policjant z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach wpadli na trop złodzieja, który na jednym z festynów w powiecie pszczyńskim ukradł motocykl marki Yamaha. Dzięki zaangażowaniu i zdobytym informacjom trójka policjantów, w czasie wolnym od służby, dotarła do wsi Czarków, gdzie namierzyła młodego mężczyznę, który przyznał się do kradzieży.

Na prośbę policjantów wskazał też miejsce, w którym ukrył skradziony łup. O swoich ustaleniach policjanci poinformowali pszczyńskich stróżów prawa, którzy niebawem zjawili się na miejscu i zajęli się sprawcą oraz skradzionym jednośladem. Odzyskana yamaha wróciła już do właściciela, natomiast okoliczności zdarzenia badają śledczy z Pszczyny. Za kradzież pojazdu sprawcy grozi nawet do 5 lat za kratkami.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lutego 2020