Porażka jastrzębskich siatkarzy po zaciętym spotkaniu

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla ulegli w sobotę we własnej hali ZAKSie Kędzierzyn-Koźle 2:3. Po dwóch pierwszych przegranych setach, do 23 i 12, niewiele osób wierzyło, że jastrzębianie są w stanie nawiązać walkę z przeciwnikiem.

Po 10-minutowej przerwie na parkiet wyszedł jednak odmieniony zespół, wygrał dwa kolejne sety i toczył zacięty bój w tie-breaku. Ostatecznie piątą partię meczu jastrzębianie przegrali 15:17. Szkoda, bo byliśmy blisko wygranej – mówił po meczu środkowy Jastrzębskiego Węgla, Patryk Czarnowski:

Patryk Czarnowski żałował, że zamiast dwóch punktów, jego zespół wywalczył tylko jeden:

Jastrzębski Węgiel zdobył w sobotę jeden punkt, ma ich 24 i nadal zajmuje 4. miejsce w tabeli PlusLigi. W sobotę (18.01.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała.