Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Problemy przy składaniu wniosku o dowód. Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle

Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle. Mowa o wprowadzaniu ogólnopolskiego systemu Rejestru Dowodów Osobistych. Jak informują urzędy, w regionie są duże problemy ze złożeniem wniosku o wydanie dowodu osobistego.

fot.gov.pl

Szacowany czas czytania: 00:26

W miniony weekend w całej Polsce wprowadzono nowy system, który ma pozwalać na zdjęcie odcisku palców. Dziś słyszymy o trudnościach w urzędach, bo system nie działa. Urzędnicy odsyłają mieszkańców, proszą o wyrozumiałość i rozważenie możliwości złożenia wniosku w innym terminie.

Czytaj także:

REKLAMA