Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rajd rowerowy powiatu wodzisławskiego. Ruszył zapisy!

Facebook Twitter

Ponad 600 osób - tyle pojechało w ubiegłym roku w Powiatowym Rajdzie Rowerowym. Ilu miłośników dwóch kółek tym razem weźmie udział w wycieczce po terenach powiatu wodzisławskiego? Rajd rowerowy już ruszył zapisy.

rajd rowerowy
fot. Marcin Wieczorek

Rajd rowerowy – ruszyły zapisy, a trasa planowana jest na ostatnią niedzielę sierpnia (27.08.).

Tym razem uczestnicy rajdu pojadą z Wodzisławia Śląskiego do Pszowa przez Turzę Śląską, Gorzyce, Bełsznicę, Odrę, Buglowiec, Syrynię oraz Zawadę. Łącznie do pokonania będzie 31 kilometrów. Start o 11.00 z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu. Powiatowy Rajd Rowerowy organizowany jest już po raz dwudziesty trzeci i jest największą tego typu imprezą w regionie. Udział jest bezpłatny. Rejestrować swój udział można do 23 sierpnia.

Rajd rowerowy powiatu wodzisławskiego – rok temu wzięło w nim udział ponad 600 osób. fot. Marcin Wieczorek

Program rajdu prezentuje się następująco:

08:30-10:30 – rejestracja uczestników w Biurze Rajdu,
11:00 – start MOSIR Centrum w Wodzisławiu Śląskim,
14:30-15:00 – meta parking obok rynku w Pszowie,
15:30 – wydawanie posiłku regeneracyjnego,
15:30 – atrakcje dla uczestników, konkurencje sportowe z nagrodami, występy artystyczne.

fot. Marcin Wieczorek

Rajd rowerowy – ważne informacje

Udział w rajdzie jest dobrowolny i bezpłatny. Każdy uczestnik bierze udział w imprezie wyłącznie na własną odpowiedzialność i ponosi związane z tym ryzyko. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się:

  • telefonicznie pod numerami tel. 32 412-09-61 oraz 32 41-20-949 w godzinach pracy urzędu,
  • osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Pszowskiej 92a w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu/III piętro pok. 313, w godzinach pracy urzędu.

mat. prasowe

Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz zaznaczyć, czy uczestnik/uczestniczka jest pełnoletni. Rejestracji można dokonywać do 23 sierpnia 2023 r. do godziny 15:30.

Każdy uczestnik jest zobowiązany w dniu imprezy (tj. 27 sierpnia) do złożenia w Biurze Rajdu (na miejscu startu) formularza z akceptacją zasad zawartych w Regulaminie oraz wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację wizerunku oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ze względu na zwyczajowe bardzo duże zainteresowanie udziałem w Rajdzie zgłoszenia dokonane po 23 sierpnia będą możliwe wyłącznie za zgodą Organizatora i w razie niewyczerpania limitu zgłoszeń bez gwarancji otrzymania świadczeń wymienionych w § 3 ust. 15 regulaminu.

W celu potwierdzenia swojego udziału w rajdzie, każdy uczestnik zobowiązany jest do stawienia się 27 sierpnia na starcie Rajdu w godz. 8.00-10.30 (w Biurze Rajdu) wraz z formularzem (do pobrania poniżej).

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 15 lat, biorą udział w rajdzie pod warunkiem przekazania Organizatorowi zgody rodzica wraz z numerem kontaktowym do rodzica lub opiekuna prawnego oraz formularza (do pobrania poniżej).

Osoby, które nie ukończyły 15 roku życia, biorą udział w rajdzie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która bierze na siebie pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo podczas trwania imprezy. W przypadku, gdy osobą dorosłą nie jest rodzic ani opiekun prawny, opiekun jest zobowiązany przedłożyć Organizatorowi pisemną zgodę rodzica bądź prawnego opiekuna (wraz z numerem kontaktowym) do udziału w rajdzie wyrażoną na formularzu.

Formularze do pobrania znajdziecie TUTAJ

Może Ciebie zainteresuje:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj