Sanok lepszy od Jastrzębia

Wczoraj (10.03.) hokeiści JKH GKS-u rozpoczęli walkę w półfinałach Mistrzostw Polski. Pierwszy mecz w rywalizacji z Ciarko Sanok jastrzębianie przegrali 2:5. Spotkanie zaczęło się jednak po myśli naszych hokeistów, po golu Adrian Labrygi i Filipa Stoklasy prowadzili na początku drugiej tercji 2:0.

Dobrej gry zespół z Jastrzębia nie umiał udokumentować kolejnymi golami, a te zaczęli strzelać gospodarze. Zdobyli trzy kolejne bramki i na 3 minuty przed końcem meczu prowadzili 3:2. Dwa ostatnie gole zespół z Sanoka zdobył trafiając do pustej bramki, gdy JKH GKS wycofał bramkarza. W półfinałowej rywalizacji Ciarko Sanok prowadzi 1:0. Dziś (11.03.) mecz numer dwa. Początek spotkania w Sanoku o godzinie 18.00. W piątek (14.03.) rywalizacja przeniesie się do Jastrzębia. przypomnijmy, że do finału awansuje zespół, który wygra cztery spotkania.