Sparingowa wygrana piłkarzy ROW-u Rybnik. ROW wygrał z Unią Książenice

Przygotowujący się do rundy wiosennej na obozie w Kamieniu rybniczanie pokonali 3:0 czwartoligową Unię Książenice. Skład ROW-u nadal nie jest do końca znany, trener Roland Buchała wciąż testuje kilku zawodników.

To właśnie testowani gracze strzelili wszystkie bramki we wczorajszym (9.02.) spotkaniu. Dziś (10.02.) zespół z Rybnika rozegra jeszcze jedną grę kontrolną. Przeciwnikiem będzie trzecioligowy rywal, Pniówek Pawłowice. (godz. 16.30).

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 3:0

Skład ROW (I połowa): Jona – Warmiński, Krotofil, testowany I, testowany II, Kuzior, Tomaszewski, Pochcioł, testowany III, Kuczera, testowany IV

II połowa: Jona – testowany V, Janik, Pacholski, Rolka, testowany VI, testowany VII, Sobik, testowany VII, Folmert, Kukuła