Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Symetrie i asymetrie odbicia”. Wernisaż wystawy w Galerii Sztuki Epicentrum

Facebook Twitter

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury do Galerii Sztuki Epicentrum, gdzie 8 grudnia 2023 r. o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa pod tytułem "Symetrie i asymetrie odbicia".

Pablo Picasso w Jastrzębiu-Zdroju

Wernisaż wystawy w Galerii Sztuki Epicentrum

Autorką prezentowanych prac jest Karina Korduła-Bloch, nauczycielka przedmiotów artystycznych z Jastrzębia-Zdroju. Wystawa będzie dostępna do 19 stycznia 2024 r., od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 19.00.

Karina Korduła-Bloch to artystka, której twórczość jest wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za działalność artystyczną, wystawienniczą i pedagogiczną. Nauczycielka w I Liceum Ogólnokształcącym z oddziałami dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica, w Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego i w Zespole szkolno-przedszkolnym nr 1, Korduła-Bloch jest znaną postacią w świecie sztuki.

Jej malarstwo cechuje swoboda nakładania barwnych warstw farby na płótno, co przy odbiorze widza stwarza wrażenie radości z procesu twórczego. Korduła-Bloch wielokrotnie udowodniła tę cechę swojej twórczości, prezentując swoje prace na wystawach w renomowanych galeriach zarówno w kraju, jak i za granicą.

MOK Jastrzębie, Wernisaż wystawy w Galerii Sztuki Epicentrum

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj