Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szansa dla młodych na zagraniczne wyjazdy z Fundacją GaSzo

Facebook Twitter

Macedonia, Turcja, Hiszpania. To kierunki, które odwiedzi grupa młodych mieszkańców naszego regionu w ramach nowego projektu, z jakim startuje Fundacja GaSzo.

Agnieszka Ganiek: Projekt dotyczy przede wszystkim wymiany kulturowej, wymiany doświadczeń, zapoznania się międzykulturowego z lokalną tradycją. Jesteśmy w trakcie rozmów z naszymi partnerami, ponieważ każdy wyjazd będzie miał swój motyw przewodni. Co istotne, za każdym razem na wymianę pojedzie czwórka młodzieży w wieku 16-19 lat razem z dwójką opiekunów. Także wyjazd będzie bezpieczny.

zaprasza Agnieszka Ganiek, prezes Fundacji GaSzo.

Dolina Jesionki

Do naszego regionu z rewizytą też przyjadą goście z zagranicy. Fundacja ma nadzieję, że będzie mogła już pokazać im Zielone Centrum Edukacji „Dolina Jesionki”, jakie powstaje w Palowicach. A kto może wziąć udział w rekrutacji do projektu?

Agnieszka Ganek: W pierwszej kolejności zapraszać będziemy młodzież, która już zaangażowana jest społecznie. W formularzu rekrutacyjnym będzie to jeden z głównych warunków. Zależy nam na młodzieży, która ma doświadczenie w działalności społecznej. Język angielski również jest mile widziany, bo zależy nam na tym, żeby jak najwięcej wykorzystać, by być jak najbardziej zaangażowanym w działania i ćwiczenia, które będą proponowane za granicą. Rekrutacja będzie otwarta dla młodzieży z powiatu rybnickiego oraz powiatu mikołowskiego.

Rekrutacja rusza wkrótce. Więcej informacji o działaniach Fundacji znajdziecie na ich stronie Fundacji GaSzo www.gaszo.pl i profilu facebook

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024