To było ostre strzelanie. JKH GKS Jastrzębie przegrał na Jastorze z „Pasami”

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie dali rady rywalom. Na własnej tafli ulegli drużynie z Krakowa. 4:6. Teraz reprezentacyjna przerwa, drużyna ma czas na analizę porażki i przygotowanie się do kolejnych, ligowych potyczek.

JKH GKS Jastrzębie

Ostre strzelanie urządzili sobie wczoraj hokeiści na Jastorze. Zmierzyły się zespoły JKH GKS  Jastrzębie i Comarch Cracovii. Lepsi okazali się jednak goście, którzy wygrali 6:4. O ich zwycięstwie zdecydowała lepsza skuteczność w drugiej tercji meczu, którą wygrali 4:2, dwie pozostałe były remisowe (1:1, 2:2).

Jastrzębianie przegrali, ale już wcześniej zapewnili sobie miejsce w pierwszej czwórce w tabeli Tauron Hokej Ligi i występ w turnieju finałowym o Puchar Polski. Teraz zespół trener Roberta Kalabera czeka „przerwa reprezentacyjna”. Kolejne spotkanie rozegrają już w ramach trzeciej rundy tego sezonu, w piątek 17 listopada na Jastor przyjeżdża Marma Ciarko STS Sanok.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 4:6 (1:1, 2:4, 1:1)

4:6 Lundgren 55:46

JKH GKS Jastrzębie: Miarka (od 24:05 Lacković) – Kostek, Martiska, Urbanowicz, Starzyński, Paś – Viinikainen, Bagin, Zając, Spirko, Kolusz – Górny, Kameneu, Bernhards, Jarosz, Izacky – Pelaczyk, Kiełbicki, R. Nalewajka, Arrak, Ł. Nalewajka.