Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To jedyny taki warsztat w Rybniku. Męski warsztat [WIDEO] [materiał partnera]

Facebook Twitter

Panowie! Nie ważne czy jesteście mechanikami czy siedzicie za biurkiem, po pracy każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, aby odpocząć i się zregenerować. W Rybniku zostało stworzone miejsce dedykowane tylko Panom. Sam lub z kumplami w "Męskim Warsztacie" zadbasz o swój wygląd i wizerunek. Poczujesz się w swoim świecie, męskim świecie.

Męski Warsztat mieści się przy ul. Wysokiej 4 w Rybniku tuż obok Barbera. Z mikrofonem i kamerą Radia 90 sprawdziliśmy to miejsce.

Radio 90: Zawędrowaliśmy do Męskiego Warsztatu, jedyne takie miejsce w Rybniku i muszę powiedzieć nazwa absolutnie zastanawiająca.

Robert Skiejka z Męskiego Warsztatu: Tak, zdecydowanie. Jeżeli chodzi o nazwę, to chcieliśmy tutaj absolutnie nawiązać do męskich zabiegów, tylko i wyłącznie skierowanych do mężczyzn. Wiadomo, jest to, powiedziałbym dość ryzykowne działanie, ponieważ mężczyźni z reguły mniej chętnie i rzadziej dbają o siebie i tutaj największy nasz nacisk na to, żeby mężczyzna od razu kojarzył sobie ten Męski Warsztat jako taką mekkę naszą męską, gdzie możemy się zrelaksować, skoncentrować, odreagować po ciężkim dniu- taki nasz świat, w którym możemy oderwać się od szarej rzeczywistości i dać sobie chwilę relaksu, odpoczynku.

Robert Skiejka, Męski Warsztat w Rybniku

W Męskim Warsztacie odpowiadamy na potrzeby mężczyzn. W dzisiejszym świecie coraz większy nacisk również panowie kładą na swoją urodę, jej poprawę, na pielęgnację. Szereg mężczyzn jest coraz bardziej świadomych tego, że mogą poświęcić trochę czasu, by dać jednak sobie możliwość poprawy swojego wizerunku. Moim zdaniem mężczyzna z klasą to mężczyzna zadbany, zrelaksowany.

Radio 90: O ile kobiety opowiadają sobie, że chodzą do kosmetyczki, chodzą na paznokcie, to chyba mężczyźni raczej zachowują te informacje dla siebie.

Robert Skiejka: Dlatego postawiliśmy na salon tylko dla mężczyzn. U nas jedynie osoby związane z obsługą- przemiłą, profesjonalną- to kobiety, bo wiadomo, wtedy mężczyzna czuje się mile, przyjemnie i jednocześnie na pewno nie jest tym skrępowany.

Radio 90: Kto przychodzi do Męskiego Warsztatu?

Robert Skiejka: Rozpiętość wiekowa jest ogromna. Od 18-latków do dojrzałych 70/80-latków. Na początku działalności myśleliśmy, że to będą osoby związane ze sportem, z siłownią. Jednak nie, przychodzą mężczyźni, którzy wybierają się na imprezy okolicznościowe, wesela, spotkania firmowe itp. Przychodzą, aby dobrze wyglądać.

Wydawałoby się, że to będą osoby lepiej usytuowane, czy osoby z branż tzw. wyższych. Naszymi klientami są osoby z każdej branży. Do salonu przychodzą urzędnicy, prezesi, górnicy, sklepikarze, handlowcy. Tutaj akurat nie ma co generalizować, że jakaś dana grupa bardziej dba o swój wygląd inna mniej. W każdym zawodzie możemy wyglądać zadbanie, pięknie nieważne, jaki zawód wykonujemy.

Osoba, która tego nie poznała, nie czuje potrzeby pielęgnacji, w pierwszej chwili jest ona dla niego zbędna, ponieważ nigdy tego nie zaznał i nie wie, jak może u nas być przyjemnie, jak można się zregenerować i nabrać sił, jak można w saunie np. kontemplować i dojść do jakiś ciekawych pomysłów.

Jeżeli chodzi o mężczyzn, my musimy się przekonać, że istnieje coś ciekawszego niż siedzenie wieczorem przed telewizorem. Musimy do tego dojrzeć, przekonać się, że nam- mężczyznom również należy się ta chwila, która jest tylko dla nas. Grono naszych klientów wzrasta, ta świadomość wśród mężczyzn też rośnie i do nas cieszy.

Radio 90: To jest to miejsce, gdzie przychodzą faceci nie do końca dobrze wyglądający, a wychodzą prawdziwi Macho.

Aleksandra z Męskiego Warsztatu: Tutaj są nasze pokoje zabiegowe, w których mężczyźni są pielęgnowani. Zaczynając od pielęgnacji dłoni, poprzez stopy, poprzez depilację woskiem i pielęgnację twarzy- oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie.

Następnie do dyspozycji mamy saunę fińską oraz z lampami infra red. Dla naszych klientów do dyspozycji jest duża przebieralnia, duża szatnia, łazienka.

Następnie nasz klient może przejść do pokoju masażu. Wykonujemy masaże klasyczny, relaksacyjny i Lomi Lomi, wykonywany dodatkowo przed ramionami.

Aleksandra, Męski Warsztat w Rybniku

Radio 90: Widząc swoich klientów, jak Pani myśli, jakie grzechy- jeżeli chodzi o pielęgnację- popełniają?

Aleksandra: Mężczyźni nie są mocno zaniedbani. Dbają tak, jak umieją. My wskazujemy drogę jak to robić, aby efekt był jeszcze lepszy. To jest proste, nie wymaga wiele czasu. Mężczyzna wychodzi z Męskiego Warsztatu, dalej będąc sobą, ale na pewno odczuje różnicę w swoim wyglądzie i samopoczuciu.

Męski Warsztat, ul. Wysoka 4, Rybnik

Zobacz rozmowę w Męskim Warsztacie:

Materiał przygotowała Przemek Niedźwiecki.

Męski Warsztat – salon pielęgnacji dla mężczyzn

adres: 44-200 Rybnik, ul. Wysoka 4 (obok Barbera)

www: http://meski-warsztat.pl/

Rezerwuj na booksy: bit.ly/meski-warsztat

Rezerwuj telefonicznie: +48 668-919-382.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022