JKH GKS Jastrzębie: Wygrane mecze z Energą Toruń i Zagłębiem Sosnowiec

To był udany weekend dla hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie. Rozegrali dwa mecze i oba wygrali. Jastrzębianie podejmowali na Jastorze Energę Toruń, natomiast w Sosnowcu zawalczyli z tamtejszym Zagłębiem.

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie i Energa Toruń

W piątek (13.10) jastrzębianie podejmowali na Jastorze Energę Toruń. Po zaciętym spotkaniu zwyciężyli 5:2. Dwie pierwsze tercje kończyły się remisem 1:1, dopiero w trzeciej gospodarze strzelili trzy gole, nie tracąc żadnego i tym samym dopisali do swojego konta trzy punkty.

JKH GKS Jastrzębie i Zagłębie Sosnowiec

Wczoraj (15.10) JKH GKS walczył natomiast w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. Ten mecz także nie był łatwy, choć zespół trenera Roberta Kalbera obejmował dwukrotnie prowadzenie, sosnowiczanie wyrównywali, a w drugiej tercji prowadzili nawet 3:2. Wtedy hokeiści z Jastrzębia poprawił skuteczność i ostatecznie wygrał 5:3. Dzięki temu JKH GKS awansował na trzecie miejsce w tabeli Tauron Hokej Ligi. W piątek (20.10) do Jastrzębia przyjeżdża Podhale Nowy Targ.