Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ulica Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju. Objazd z powodu remontu przejazdu kolejowego

Facebook Twitter

Remont przejazdu na Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju. Od soboty (16.12.) na kilka dni droga zostanie zamknięta i wprowadzone będą objazdy.

ulica gagarina w jastrzębiu
fot. jastrzebie.pl

Rozpoczynają się prace na przejeździe kolejowo-drogowym. Wg zapowiedzi magistratu zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w sobotę (16.12.) i potrwają do środy (20.12.). Znaki ostrzegające o rozpoczętych pracach i objazdach pojawią się za skrzyżowaniami z ul. Powstańców Śl. z ul. Rybnicką oraz powtórzone za ul. Boczną oraz ul. Sławika. Teren prac zostanie odpowiednio wygrodzony. Będzie widoczny także pulsujący sygnalizator w kolorze czerwonym. W związku z zamknięciem przejazdu zostanie wyznaczony objazd. Kursować nim będzie także komunikacja miejska.

W związku z zamknięciem przejazdu zostanie wyznaczony objazd:

– ul. Rybnicka – ul. Jastrzębska w Gogołowie – ul. Wiejska w Gogołowie przechodzącą w ul. Powstańców Śl. Objazd w drugą stronę wygląda analogicznie. Znaki informujące o objazdach umieszczone zostaną na ul. Powstańców Śl. i ul. Rybnickiej przed skrzyżowaniami z ul. Gagarina.

W związku z brakiem możliwości przejazdu przez zamknięty odcinek robót, zostaną wprowadzone objazdy dla linii komunikacji miejskiej S11, S12 i S14. Autobusy kursować będą trasa objazdową od przystanku „Kolonia Kąty” ulicami Rybnicką, Jastrzębską, Wiejską, Powstańców Śląskich, Mikołaja Reja do przystanku „Szeroka-Gagarina” i „ Gagarina-Norwida” w obu kierunkach, zamiennie linie obsługiwać będą przystanki po trasie, tj. „Gogołowa Jastrzębskie Kąty”, „Szeroka Boczna” i „Szeroka Wiadukt”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj