Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Utrudnienia na drogach – Pszów, Syrynia i Wodzisław

Facebook Twitter

Utrudnienia na drogach powiatu wodzisławskiego. Od czwartku (22.06.) w Syryni na remontowanym odcinku ul. 3-go Maja, później na Czarneckiego w samym Wodzisławiu Śl.

utrudnienia na drogach
fot. powiat wodzisławski

Utrudnienia na drogach – trwają remonty

Przypomnijmy, trwa remont drogi łączącej Pszów i Syrynię. Od najbliższego czwartku, nawierzchnia jezdni będzie frezowana, później zaplanowano układanie warstw mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej. Z kolei w dniach 3-14 lipca wykonywana będzie nawierzchnia jezdni z mas bitumicznych. W czasie prowadzonych robót ruch kierowany będzie ręcznie oraz za pomocą sygnalizacji świetlnej wahadłowej. Całkowity koszt przebudowy ul. Karola Miarki w Pszowie i ul. 3 Maja w Syryni to prawie 16 mln zł.

Na ul. Czarnieckiego w Wodzisławiu, na odcinku od Jastrzębskiej do Odrodzenia, od poniedziałku (26.06.) wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Utrudnienia związane są z rozpoczęciem kolejnego etapu inwestycji drogowej.

W ramach tego zadania przebudowany jest dwukilometrowy odcinek od skrzyżowania z ul. Jastrzębską (droga wojewódzka) do skrzyżowania z ul. Mszańską, Turską i Skrzyszowską. Utrudnienia na odcinku od ulicy Jastrzębskiej do ulicy Odrodzenia potrwają do końca wakacji. Ta inwestycja z kolei to koszt ponad 13 mln zł.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023