Volley Rybnik znów wygrywa

Siatkarze drugoligowego Volleya Rybnik zgarnęli kolejne trzy punkty. W ostatniej kolejce spotkani pokonali we własnej hali zespół MKS Gamrat-MOSiR Jasło 3:1.

Volley Rybnik

TS Volley Rybnik – MKS Gamrat-MOSiR Jasło

W pierwszym secie lepsi byli goście wygrali go 25:19, w kolejnym przebudzili się gospodarze i to oni wygrywali następne partie, dwukrotnie do 19 i do 21. Ze zwycięstwa cieszył się przyjmujący Volleya Kacper Kania:

Kacper Kania: Mecz ogólnie nie był łatwy. W pierwszym secie brakowało u nas życia, chęci do wygranej. Nie wiem jak to opisać. Natomiast w drugim secie zaczęliśmy już grać swoją siatkówkę. Wyglądało to znacznie lepiej. Graliśmy razem, cieszyliśmy się z każdej akcji. Doprowadziliśmy do zwycięstwa naszą drużynę. Kibice robią bardzo dużą robotę. Widać to było po tym drugim secie, jak nasz Klub kibica Żyleta dopingował nas do samego końca. Chłopaki dają radę, walą w bębny, dają nam skrzydeł.

Swój mecz przegrali siatkarze Akademii Talentów Jastrzębski Węgiel, którzy przegrali u siebie z MKS-em Andrychów 0:3. W drugiej lidze kobiet siatkarki Sari Żory uległy na wyjeździe Polonii Łaziska Górne 2:3.