Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wciąż można się zapisać na konwencję fitness w Żorach

Facebook Twitter

W ubiegłym roku wszystkich rozruszał Kuczaj. Tym razem gwiazd namawiających do aktywności ruchowej będzie w Żorach więcej. 1 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Folwareckiej - II Konwencja Fitness. To aż 5 godzin treningów.

fot. Wokandapix \ pixabay.com

Rozmawialiśmy z Markiem Utratą, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorachdyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach:

Marek Utrata: W tym roku zaprosiliśmy postacie znane z telewizji. Są ekspertami od fitnessu i dietetyki. Są znani z tabloidów, prowadzą swoje platformy społecznościowe, zachęcają do aktywnych ćwiczeń, do diety. Mówię o Katarzynie Dziurskiej i Tomaszu Choińskim. Katarzyna Dziurska, znana z finału Tańca z Gwiazdami, gdzie zajęła drugie miejsce w ósmej edycji. Jest mistrzynią świata fitness, więc osoba bardzo znana w tym środowisku. Tomasz Choiński, były członek teamu Chodakowskiej więc to są bardzo znane postacie z Warszawy, które odwiedzą naszą konwencję. Oprócz nich będzie joga, pani Małgorzata Grabara, profesor WF Katowice. No i mamy dwie postacie z Żor: Weronika Porada oraz Małgorzata Kubica, nasze żorskie trenerki.

Jaki jest plan wydarzenia?

Marek Utrata: Pięć bloków tematycznych. Każdy z tych trenerów personalnych poprowadzi swoją część. Będziemy oczywiście mieli przerwy na losowanie, będzie posiłek dla wszystkich uczestników, drobny gadżet, upominek. Naprawdę 5 godzin spędzonych na hali w aktywnej, mocnej dawce energetycznej. Na pewno wszyscy wyjdą bardzo zadowoleni, dlatego zapraszamy serdecznie do zapisów, które w tej chwili trwają.

Link do zapisów: TUTAJ, sama konwencja rozpocznie się 1 kwietnia o godzinie 9.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj