Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Wielkimi krokami zbliża się 19. Giełda Budownictwa i Wyposażenia DOM w Rybniku

Facebook Twitter

Chętni przedsiębiorcy mogą zgłaszać się do 11 marca. Tak jak w poprzednich edycjach, giełda zostanie zorganizowana w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych przy ulicy św. Józefa.

To bardzo dobra lokalizacja uważa prezes Izby Przemysłowo-Handlowej, Andrzej Żylak:

Miejsce o tyle dobrze skomunikowane, z każdej strony miasta można do niego dojechać, nie mówiąc o tym, że my jako organizatorzy, wspólnie z Urzędem Miasta zapewniamy parkingi nie tylko dla samych wystawców, ale i dla gości, którzy przyjadą z całego subregionu. Naszą giełdę co roku odwiedza ponad 10 tysięcy mieszkańców naszego subregionu. To pokazuje, że jednak zapotrzebowanie naszego subregionu na „dotknięcie” swojego przyszłego zakupu czegokolwiek – czy to usługi, czy sprzętu, czy projektu – zawsze na takiej giełdzie jest ułatwione, bo docieramy do samego źródła tego naszego ewentualnego sprzedawcy, usługi, mebla, projektu.

Zgłoszenia do uczestnictwa przyjmuje Izba Przemysłowo-Handlowa w Rybniku. Można to zrobić osobiście lub drogą mailową. Przedmiotem wystawienniczym może być produkt lub usługa związana z powstawaniem czy eksploatacją domu.

Wystarczy być związanym ze słowem „dom”. Trudno jest dzisiaj jak gdyby formatować naszą giełdę tylko dla budownictwa, stąd nazwa Giełda Budownictwa i Wyposażenia „Dom”. Więc tutaj wszyscy, którzy mają coś do zaoferowania w tych dwóch kwestiach, to zapraszamy i nie ma w zasadzie kogoś, kto by był wiodący. Bo przecież w tamtym roku były firmy, które zajmowały się chociażby architekturą ogrodów, byli przedstawiciele przemysłu meblowego, wyposażania kuchni, były również i całe – można powiedzieć – grupy związane z ekologicznym ogrzewaniem.

Wszystkie nowinki techniczne związane z budownictwem będą dostępne na Giełdzie DOM. Warto już teraz zarezerwować sobie czas by ją odwiedzić. Giełdę zaplanowano od 11 do 13 kwietnia w Rybniku, w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych przy ul. św. Józefa.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj