Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Napad z nożem w punkcie gastronomicznym [WIDEO]

Facebook Twitter

Sprawca napaści z nożem na jeden z lokali gastronomicznych w Wodzisławiu Śląskim jest już w tymczasowym areszcie. 19-latek zrabował w ten sposób 40 złotych, jak się później okazało nie działał sam.

W niedzielę (7.03.) około godziny 22:30 do jednego z punktów gastronomicznych mieszczących się przy 26 Marca, wszedł mężczyzna ubrany w niebieską kamizelkę z kapturem i zażądał od sprzedawcy wydania pieniędzy. Przestraszony pracownik, widząc, że sprawca wyciąga nóż i uderza nim o blat, wydał pieniądze w kwocie 40 zł po czym, napastnik wybiegł z lokalu.

Jak wynika z przeprowadzonego postępowania, mężczyzna w chwili popełnienia czynu nie działał sam. W czasie dochodzenia zatrzymano dwóch mężczyzn, obydwaj są mieszkańcami powiatu wodzisławskiego. Sprawcą zdarzenia okazał się 19-latek, wobec którego sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim zastosował trzy miesiące tymczasowego aresztu. W stosunku do drugiego z mężczyzn sąd zastosował dozór policyjny. Sprawcom za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz wideo:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj