Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wracają karnety na Jastrzębski Węgiel! Można je kupić już od dziś

Facebook Twitter

Władze klubu informują, że po dwóch latach przerwy spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi wracają karnety na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla.

fot. jastrzebskiwegiel.pl

Rozpoczęła się sprzedaż stałych abonamentów na sezon 2022/2023

Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach będzie się ona odbywać dwuetapowo:

  • 17 sierpnia ruszy przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020. Osoby te będą miały pierwszeństwo w zakupie karnetu na nadchodzący sezon z możliwością zachowania swojego miejsca w hali. Przedsprzedaż potrwa do 31 sierpnia
  • 1 września natomiast wystartuje sprzedaż ogólna karnetów

Zarówno przedsprzedaż, jak i sprzedaż ogólna będą prowadzone stacjonarnie w biurze Klubu w dni robocze w godzinach od 9:00 do 15:00 (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro), jak również w internecie w serwisie jastrzebskiwegiel.abilet.pl.

Zakup karnetu w przedsprzedaży w formie stacjonarnej odbywać się będzie za okazaniem karnetu z sezonu 2019/2020 lub kodu pierwokupu karnetu. Z kolei, jeśli chodzi o zakup karnetu online, to będzie się ona odbywać po zalogowaniu się do systemu (lub zarejestrowaniu się w przypadku braku konta w tym systemie) i podaniu kodu pierwokupu karnetu. W razie pytań i wątpliwości możliwy jest kontakt mailowy pod adresem: pomoc@abilet.pl.

Odbiór karnetu będzie możliwy:

  • bezpłatnie w siedzibie Klubu,
  • z zamówieniem do paczkomatu (koszt 12 złotych),
  • przesyłką kurierską pod wskazany adres zamieszkania (koszt 20 złotych).

Będzie też możliwość sprzedaży karnetów w kopalniach należących do naszego Strategicznego Partnera – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Ceny karnetów i szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj