Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wygrali „ŚpiewaMY”, teraz nagrali teledysk

Facebook Twitter

"ŚpiewaMY" czyli Festiwal Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych otworzy im drzwi do kariery? Zobaczcie pierwszy teledysk zwycięzców tegorocznego konkursu!

Jest teledysk zwycięzców Festiwalu Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych „ŚpiewaMY”.

6. edycja imprezy odbyła się w połowie kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury. Kamil Żurek i Roy Pelc z Zespołu Szkół nr 6 z Rybnika wyśpiewali zwycięstwo wykonaną w duecie piosenką „Zostawić Titanica” zespołu Lady Pank. Nagrodą było właśnie nagranie utworu w profesjonalnym studio. Efekty już są do zobaczenia i posłuchania. A jak Kamil i Roy czuli się tuż po występie na festiwalu?

Fot. powiatwodzislawski.pl

Kamil i Roy: Super emocje i niesamowite. Ja do teraz aż mi się pokręciła łezka jak usłyszałem, że zajmujemy pierwsze miejsce. Wzruszyłem się, wzruszyłem się i to bardzo. (…)

Festiwal Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych „ŚpiewaMY” jest organizowany z inicjatywy Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych. W cyrkowej aranżacji w tym roku wystąpiło 16 uczestników, m.in. z Rybnika, Żor, Jastrzębia, z Siemianowic Śląskich, a nawet spod Łodzi – z Dąbrowy Rusieckiej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj