Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wyjaśniło się, kto zniszczył zieleń w Pszowie. Nagrał ich monitoring [WIDEO]

Komu to przeszkadzało? Kto mógł to zrobić? Zastanawiają się w Pszowie. Wczoraj (12.07.) ktoś połamał i powyrywał kwiaty zasadzone w klombie przy Domu Kultury.

Szacowany czas czytania: 00:37

Jesteśmy zdruzgotani. Komuś najwyraźniej piękne nasadzenia przeszkadzały. Było kolorowo i radośnie….było….

– pisano na facebookowym profilu miasta.  Także mieszkańcy w komentarzach nie zostawiali suchej nitki na wandalach:

Patologia tylko tak niszczy, patologia, która nigdy nic nie miała, bo tylko tacy nie mają szacunku do czyjegoś mienia i pracy

– pisze jedna z komentujących osób.

Dzisiaj jednak już wiadomo, kto jest sprawcą wybryku. Po przejrzeniu miejskiego monitoringu okazało się, że to… kuny pod osłoną nocy wparowały z miejską zieleń i ją zniszczyły.

Czytaj także:

REKLAMA