Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zamień karmę na pluszaka – rybniczanie wsparli podopiecznych Pet Patrolu

Facebook Twitter

Zamień karmę na pluszaka - to akcja zorganizowana by wesprzeć psy i koty, którymi opiekują się wolontariusze Pet Patrolu. Rybniczanie - jak zwykle - byli hojni.

Zamień karmę na pluszaka

Zamień karmę na pluszaka – finał akcji na rynku

Pluszowy Mikołaj od Mikołaja i to tylko za karmę dla psa lub kota. Na rybnickim rynku w samo południe odbył się finał akcji zbiórki dla zwierząt. Wystarczyło przyjść na Jarmark Bożonarodzeniowy, spotkać się z wolontariuszami Pet Patrolu, czworonogami które czekają na adopcję, ale przede wszystkim z Mikołajem, który czekał na prezenty i sam je wręczał milusińskim. Na miejscu był Arkadiusz Żabka:

Pluszak za karmę, to doskonały pomysł by pomóc zwierzakom, mówi Iwona Kozieł z rybnickiego Pet Patrolu:

Izabela Kozieł: To jest cudowny pomysł, bo jest tutaj uwrażliwienie dzieci przede wszystkim. W tym czasie, kiedy one tak oczekują tych prezentów, mają czas, żeby pomyśleć też o innych potrzebujących, w tym wypadku – zwierzakach. I wspaniale się spisały, jesteśmy tutaj z kilkoma naszymi podopiecznymi. To urząd miasta i organizatorzy wpadli na pomysł, żeby wesprzeć naszych podopiecznych.

Radio 90: Karma dla psów, kotów i nawet karma dla ptaków się pojawia…

Izabela Kozieł: Ja myślę, że wszystko zostanie skonsumowane w najbliższym czasie, na razie nie wiemy ile tej karmy jest, bo to wszystko się tutaj zbiera ale dla nas liczy się przede wszystkim gest.

Aktualnie Pet Patrol w Rybniku ma pod swoją opieką około 60 czworonogów.

 

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024