Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zawody narciarskie o Puchar Prezydenta Rybnika [FOTO]

Facebook Twitter

170 osób stanęło na starcie trzecich już Zawodów Alpejskich o Puchar Prezydenta Rybnika. Imprezę tradycyjnie zorganizowano na stoku Złoty Groń w Istebnej.

Na starcie stanęli rybniczanie i rybniczanki, wśród nich było aż 60 dzieci. Wszyscy rywalizowali na trasie slalomu giganta. Najszybsza wśród kobiet była Ksymena Smusz. Jak oceniała zawody?

Bardzo się podobały, jak zwykle zresztą. Trzeci raz na tych samych zawodach, cała rodzinka zresztą na zawodach, prócz taty. Jest naprawdę fajnie, niestety nie wszystkim się udało dojechać- gdzieś tam brat „glebę zaliczył”, ale ogólnie naprawdę fajnie i konkurencja była spora. To był jakiś łut szczęścia, bo warunki były- nie ukrywajmy- trudne. Straszne dziury, ale pokazywało to dość umiejętności, kto, jakie ma, bo trzeba też umieć jeździć w dziurze, a nie w idealnych warunkach. Za rok znowu tutaj przyjadę, walczymy z koleżanką- tniemy się znowu na setne.

Wśród mężczyzn zwyciężył Marcin Zawadzki:

Super. Fajna organizacja, fajnie, że Rybnik parę lat temu- miasto Rybnik, MOSiR Rybnik- podjęło się parę lat temu takich zawodów. Super zabawa, fajny dzień spędzony na świeżym powietrzu, w górach przy bardzo fajnej aurze. Super, super. Przede wszystkim zabawa, ale jest grupa dziewczyn i chłopaków, którzy tutaj już na najwyższym poziomie rywalizują, więc rywalizacja jako element zabawy, w końcu się pojawiły jakieś dobre wyniki.

Dodajmy, że najstarszy uczestnik zawodów miał 68 a najmłodszy 5 lat. Organizatorzy zawodów rybnicki MOSiR już zapraszają wszystkich do Istebnej za rok, na czwarte Zawody Alpejskie o Puchar Prezydenta Rybnika.

Zobacz galerię zdjęć organizatora, MOSIR Rybnik:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 12 lipca 2020