Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zupa dla potrzebujących w Rybniku. „Dobrze, że o nas pamiętają”

Facebook Twitter

Raz w tygodniu w czwartek osoby potrzebujące z terenu Rybnika otrzymują zupę. Przez godzinę między 13.00 a 14.00 w Parku na Górce wydawany jest ciepły posiłek przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne z Rybnika Niewiadomia.

Zupa dla potrzebujących w Rybniku

Bronisław Kurasiewicz: Tutaj wydajemy zupy dla potrzebujących. Cieszymy się zawsze, że możemy pomóc takim ludziom, którzy potrzebują. Ale też dziękujemy za miasto, które nam pozwoliło tutaj na te rzeczy, które możemy w tym miejscu wydawać w tym parku. Cieszymy się, że są też tacy, co wspomagają takie rzeczy.

Dzisiaj jest jarzynowa. Gotujemy, potrzebujący zawsze są zadowoleni. Jest zawsze smaczna, bo dbamy o to, żeby pojedli sobie i żeby mieli ten ciepły posiłek. Też mają tutaj kawy. My też jesteśmy zadowoleni, że możemy to czynić.

A mówił wydający posiłki Bronisław Kurasiewicz, na co dzień pracujący w Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Dobroczynnym. Dobrze, że o nas pamiętają – mówią ci, którzy przychodzą na darmowy posiłek:

Dobrze dlatego, że nie chodzimy głodni. Dziś jest taka jarzynowa bardzo dobra, dużo ziemniaczków, mięska.

Bardzo dobrze smakuje. Ciepła, rozgrzewająca…

Przypomnijmy, ciepły posiłek wydawany jest co czwartek miedzy 13.00 a 14.00 w Parku Na Górce w Rybniku przy ulicy Cegielnianej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024