Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dni otwarte w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Czy dziecko jest gotowe by pójść do szkoły? Poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Wodzisławiu Śląskim organizuje Dni otwarte.

Dni otwarte w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Wodzisławiu

Wszyscy rodzice pragną, aby rozwój ich dzieci przebiegał prawidłowo i aby w przyszłości wyrosły one na szczęśliwych ludzi. W momencie w którym napotkają na pewne przeszkody, w tym problemy w nauce szkolnej, czasami nie wiedzą jak mogą sobie z nimi poradzić. Z pomocą przychodzą pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznej, którzy na co dzień zajmują się takimi przypadkami.

Inspirujemy rodziców do odkrywania zasobów dziecka i tworzenia takich warunków, aby mogło się rozwijać w atmosferze akceptacji, miłości i bezpieczeństwa.

– piszą na swojej stronie internetowej pracownicy poradni:

Dni otwarte są świetną okazją aby za darmo porozmawiać z fachowcami, jakie problemy mogą napotkać nasze dzieci podczas swojej edukacji szkolnej i jak na nie zaradzić.

Od 17 do 19 kwietnia będzie można zdiagnozować funkcje potrzebne dziecku do nauki pisania i czytania, a także wysłuchać porad dla rodziców na temat wspierania dziecka w początkowym okresie edukacji szkolnej. Porady i konsultacje udzielane będą bezpłatnie i co równie ważne – w godzinach popołudniowych – od 13:00 do 17:00. Aby umówić termin i godzinę konsultacji należy się skontaktować telefonicznie 32 456 19 93 z sekretariatem placówki.

Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc na dni otwarte jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia Poradnia oczekuje do 7 kwietnia br.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj