Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi 2022: Przygotowano warsztaty dla młodych festiwalowiczów

Facebook Twitter

Dziś (23.07.) drugi dzień festiwalu Najcieplejsze Miejsce na Ziemi. Warto wybrać się na wydarzenie ze swoimi pociechami, Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało specjalny kącik dla najmłodszych, gdzie mogą w sposób twórczy i kreatywny spędzić czas przygotowując elementy biżuterii, m.in. bransoletki i naszyjniki, a także gadżety, które będą uzupełnieniem festiwalowej stylizacji.

Z animatorkami Wodzisławskiego Centrum Kultury rozmawiał Przemek Niedźwiecki.

Trafił Pan do strefy malucha, którą organizuje Wodzisławskie Centrum Kultury. Zapraszamy do tego, żeby skorzystać z różnych animacji czy prac rękodzielniczych. Oczywiście wszystko w tematyce festiwalowej, także jest kolorowo, jest twórczo, można się w każdej chwili dosiąść i skorzystać z tego, co proponujemy.

Radio 90: Dzieci jest sporo.

Tak, dzieci jest sporo, też sami wychodzimy z inicjatywą i zapraszamy przechodzące osoby. Zachęcamy do tego, by się zatrzymać, poświęcić trochę czasu i w sposób kreatywny, ale i takim „slow” spędzić trochę czasu i coś fajnego dla siebie zrobić.

Radio 90: Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w tym roku dosłownie.

To prawda, to rzeczywiście sprzyja. Może i ciut męczące, ale też daje dobrą energię. To idealna temperatura na tego typu wydarzenie, także traktujemy to, co się dzieje w kategoriach pozytywnych.

Przypomnijmy, dziś (23.07.) dla uczestników festiwalu wystąpią: Roots Soldiers, Damian Syjonfam, Bakshish, Tabu, Łydka Grubasa. Na zakończenieCheeba, Slaveah i Dr.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023