Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Odbudowaliśmy się po ostatniej przegranej z ZAKSą”. Jastrzębski Węgiel wygrywa 3:0 w Suwałkach

Facebook Twitter

Wygrana Jastrzębskiego Węgla bez straty seta. W niedzielę (14.11.) jastrzębianie pokonali na wyjeździe Ślepsk Malow Suwałki 3:0 i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty. Mecz nie był wielkim widowiskiem, mistrz Polski nie ustrzegł się w nim błędów ale co najważniejsze, zagrał skutecznie.

fot.jastrzebskiwegiel.pl

Jastrzębianie wygrali kolejne partie spotkania do 22, 20 i 19. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany francuski atakujący „pomarańczowych” Trevor Clevenot.

Ważne, że odbudowaliśmy się po ostatniej przegranej z ZAKSą

– mówił po spotkaniu czeski atakujący Jastrzębskiego Węgla:

Jan Hadrava: Ja nie wiem czy podchodziliśmy źle do tego meczu, ale po prostu bardzo chcieliśmy wygrać. Czasami to wychodzi bardzo nerwowo jak człowiek chce wygrać. Myślę, że to nie był najładniejszy mecz do oglądania, mogliśmy zagrać lepiej ale jestem zadowolony, że po przegranej w Kędzierzynie udało się trochę odbudować. Mam nadzieję, że teraz dobrze przygotujemy się na kolejny mecz.

Kolejny mecz to sobotnie (20.11.) spotkanie w Jastrzębiu, przeciwnikiem gospodarzy będzie drużyna z Zawiercia. Dodajmy, że Jastrzębski Węgiel jest na drugim miejscu w tabeli PlusLigi, na czele Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Ślepska Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)

Ślepsk Malow Suwałki: Bołądź, Tuaniga, Takvam, Sapiński, Łukasik, Buchowski, Czunkiewicz (l) oraz Rudzewicz, Klinkenberg

Jastrzębski Węgiel: Boyer, Toniutti, Gladyr, Wiśniewski, Clevenot, Fornal, Popiwczak (l) oraz Hadrava, Tervaportti

MVP: Trevor Clevenot.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022