Odra przegrywa z rezerwami Miedzi

Ze zmiennym szczęściem grali w  weekend nasi trzecioligowcy. Pniówek Pawłowice pokonał u siebie Karkonosze Jelenia Góra 3:1, natomiast Odra Wodzisław przegrała 1:3 w rezerwami Miedzi Legnica.

Wodzisławianie dobrze zagrali w pierwszej połowie, pod której koniec prowadzenie dał im gol Pawła Zdunka. W drugiej dominowali goście, którzy swoją przewagę potwierdzili trzema bramkami.

Arkadiusz Lalko: Zbieramy dopiero trzecioligowe doświadczenie

– mówił po meczu kapitan Odry, Arkadiusz Lalko.

Arkadiusz Lalko: W pierwszą połowę naprawdę włożyliśmy mnóstwo sił. Był taki moment bodajże od 15. do 30. minuty, gdzie biegaliśmy sporo bez piłki, to mogło mieć też przełożenie na drugą połowę, no ale nie szukam tutaj wymówek. Mówiliśmy sobie w szatni w przerwie, żeby wyjść na drugą połowę i w pierwszych pięciu, dziesięciu minutach siąść na nich wysoko, nie dać im żadnych argumentów, odebrać im całą chęć do gry. Bodajże 47. minuta i dostajemy już bodajże trzeciego karnego już w tym sezonie w drugim meczu, Miedź Legnica wyrównała i delikatnie gra się posypała.

Porażki żałowali takie kibice Odry. Posłuchaj naszej sondy:

Odra ma po dwóch kolejkach tego sezonu jeden punkt, w środę (18.08.) na wyjeździe zmierzy się z Wartą Gorzów Wielkopolski. Pniówek Pawłowice, który wygrał 3:1 z Karkonoszami po dwóch golach Dawida Weisa i jednym trafieniu Dawida Hanzla jest w tabeli 6. W kolejnym meczu pawłowiczanie zagrają w Brzegu ze Stalą.