Odra Wodzisław wygrała u siebie. Temu spotkaniu towarzyszyło dużo emocji

Odra Wodzisław pokonała 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry i tym samym zaliczyła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku. Bramki dla drużyny gospodarzy zdobyli Michał Gałecki i Jakub Kuczera. Nie było to łatwe spotkanie dla wodzisławian.

Rywal z Tarnowskich Gór bardzo dobrze rozpoczął sezon i liczył na zdobycie kolejnych trzech punktów. Goście od początku spotkania starali się przejąć inicjatywę i szukali okazji do zdobycia bramki. Dopięli swego w 38. minucie i Odra na przerwę schodziła ze stratą. Trener czerwono-niebieskich, Jacek Trzeciak, chyba dobrze wykorzystał ten kwadrans, bo drużyna z Wodzisławia wróciła na boisko całkowicie odmieniona w drugiej połowie.

Szkoleniowiec stosując niekonwencjonalne metody zmotywował zawodników do pracy na boisku. Przyznał już po meczu, że zniszczył stolik i szafkę w szatni. Ale dzięki temu piłkarze nie tylko wyrównali wynik, ale ostatecznie odnieśli zwycięstwo. Po pięciu rozegranych spotkaniach, Odra Wodzisław plasuje się na 7. miejscu w tabeli.