ROW Rybnik wygrywa, Pniówek remisuje

Drugie zwycięstwo donieśli w tym sezonie piłkarze ROW-u Rybnik. W minioną sobotę (19.09.) pokonali na wyjeździe beniaminka III ligi, LKS Goczałkowice Zdrój 3:2. Mecz zaczęli bardzo dobrze już do przerwy prowadzili 2:0 po golach Kamila Spratka i Jakuba Kuczery.

W drugiej części gry do głosu doszli gospodarze, którzy zdołali wyrównać. Decydujący cios zadali jednak rybniczanie, a dokładniej Łukasz Krakowczyk, który w 73 minucie meczu strzelił gola, jak się okazało ta bramka dała jego drużynie zwycięstwo i 3 punkty.

Mniej szczęścia mieli natomiast piłkarze Pniówka Pawłowice, którzy zremisowali u siebie 1:1 ze Stalą Brzeg. Prowadzenie dał im tuż po przerwie Rafał Adamek, jednak goście wyrównali na 5 minut przed końcem spotkania. W tabeli grupy trzeciej III ligi Pniówek jest 10. a ROW 12.

W najbliższej kolejce pawłowiczanie pauzują, a zespół z Rybnika zagra u siebie z rezerwami Górnika Zabrze (26.09. godz. 16.30).