ROW Rybnik zremisował z Siarką Tarnobrzeg

Podział punktów w meczu zespołów walczących o utrzymanie w II lidze. W minioną sobotę (30.03.) ROW Rybnik zremisował na własnym stadionie z Siarką Tarnobrzeg 1:1.

Rybniczanie zaczęli mecz dobrze, już w 9 minucie do bramki gości trafił Przemysław Byrchlik, później ROW trafił jeszcze w poprzeczkę po strzale Michała Bojdysa, ale tuż przed przerwą wyrównującą bramkę zdobył dla Siarki, Marcin Wodecki. W drugiej części meczu żadnej z drużyn nie udało się już zmienić wyniku spotkania. Z remisu nie był zadowolony strzelec gola Przemysła Brychlik:

Na pewno wynik cieszy, ale bramka zostawia wiele do życzenia. Dobrze otworzyliśmy ten mecz. Mieliśmy szansę dobić rywala, niestety nie udało się. W ostatniej minucie musieliśmy utrzymać koncentrację pierwszej połowy, nie możemy tracić takich bramek to boli, bo uważam, że pierwszą połowę nieźle graliśmy i nie zasłużyliśmy, żeby ją zremisować nawet, ale tak się stało no i co można zrobić. Musimy jechać dalej. Remisy nam nic nie dają. W każdym meczu musimy walczyć o zwycięstwo i tylko to może utrzymać drugą ligę w Rybniku.

Sytuacja ROW-u jest coraz trudniejsza, zespół nadal zajmuje spadkową pozycję, jest w tabeli na przedostatnim 17. miejscu.

ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)

Bramki: Brychlik 9. – Wodecki 45.

ROW: Kacper Rosa – Jan Janik, Marek Krotofil, Michał Bojdys, Przemysław Szkatuła – Robert Tkocz (70. Mateusz Mazurek), Dominik Zawadzki, Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Bukowiec (61. Kamil Spratek), Michał Rostkowski (83. Krzysztof Koch) – Przemysław Brychlik (73. Bartosz Giełażyn).

Siarka: Hieronim Zoch – Jakub Głaz, Dawid Kubowicz, Tomasz Wełnicki, Aleksander Drobot (82. Kamil Woźniak) – Marcin Wodecki, Kacper Maik, Grzegorz Płatek, Maksymilian Sitek (77. Mateusz Wawrylak) – Kacper Wełniak (58. Krzysztof Ropski), Mateusz Janeczko (86. Kamil Kargulewicz).

Żółte kartki: Wasiluk, Janik – Sitek, Janeczko, Ropski.