Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

To nie jest łatwy poranek dla kierowców. Aleja Jana Pawła II w Jastrzębiu też z zmianami w ruchu

Facebook Twitter

Tymczasowa sygnalizacja świetlna będzie sterowała ruchem. Aleja Jana Pawła II w Jastrzębiu z utrudnieniami.

Aleja Jana Pawła II w Jastrzębiu
jastrzebie.pl

Aleja Jana Pawła II w Jastrzębiu z utrudnieniami

Uwaga kierowcy, po majówce zmieniają organizacje ruchu w Jastrzębiu, chodzi o skrzyżowanie ulic Jana Pawła II, Broniewskiego oraz Armii Krajowej. Tymczasowa organizacja ruchu od poniedziałku (6.05) jest związana z prowadzonymi pracami asfaltowymi na budowanym rondzie. Jak długo potrwają prace i utrudnienia zależy od pogody. W ich trakcie ruch pojazdów będzie nadal sterowany sygnalizacją świetlną, która będzie działać całodobowo.

Na tym etapie budowy nowego ronda, prace będą polegały głównie na asfaltowaniu nawierzchni w miejscach, gdzie jeszcze nie została ona ułożona. W związku z tym, ruch pojazdów będzie regulowany w zależności od potrzeb związanych z zamknięciem poszczególnych fragmentów jezdni.

Rozpoczęcie prac planowane jest na 6 maja. Termin ich zakończenia uzależniony będzie od warunków pogodowych.

W trakcie prowadzenia prac, ruch pojazdów będzie nadal sterowany sygnalizacją świetlną, która będzie działać całodobowo. Szczególnie w tym czasie zwracamy uwagę na umieszczone znaki drogowe, które będą kluczowe dla bezpieczeństwa i płynności ruchu.

Prosimy o zachowanie ostrożności i śledzenie wszelkich oznakowań oraz sygnalizacji podczas poruszania się w okolicach skrzyżowania

apelują urzędnicy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj