Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ulica Czarnieckiego w Wodzisławiu zostanie wyremontowana

Facebook Twitter

To droga chętnie wybierana przez kierowców jadących do Krostoszowic. Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetarg na przebudowę tej ulicy od skrzyżowania „pięciu dróg” (Czarnieckiego, Mszańskiej, Skrzyszowskiej) do granicy z gminą Godów.

fot.powiatwodzislawski.pl

Dzięki porozumieniu z miastem i wyasygnowaniu środków, modernizacja będzie przeprowadzona jeszcze w tym roku. W ramach zdania na długości prawie 700 metrów droga zostanie odwodniona, poszerzona i zyska nową nawierzchnię. Wykonawca inwestycji na jej realizację będzie miał 4 miesiące. Termin składania ofert mija 28 maj 2021 r. o godz. 10:00.

Leszek Bizoń: Naprawa jest bardzo potrzebna, droga jest w złym stanie technicznym. Cieszę się, że udało się znaleźć środki w budżetach powiatu i miasta na jej remont

– mówi starosta Leszek Bizoń.

To kolejna powiatowa droga na terenie Wodzisławia, która w tym roku zostanie wyremontowana przy współudziale finansowym miasta. Niedawno Powiatowy Zarząd Dróg ogłosił przetargi na remonty ul. Radlińskiej i Oraczy. W takcie przygotowań są kolejne na przebudowę ul. Grodzisko i Piaskowej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024